Sevgili Okuyucumuz,

Tebrikler! Bu e-kitabı okumakla çok isabetli bir karar veriyorsunuz. Çünkü ister Kanada’ya göçmenlik başvurusunda bulunmayı düşünüyor olun, ister başvurunuz kabul edilmiş ve Kanada’ya gelmeye hazırlanıyor olun, gelmeden önce mutlaka bilmeniz ve yapmanız gerekenleri,  Kanada’ya ayak bastığınız andan itibaren ve ilerleyen zamanlarda sizi nelerin beklediğini, vakit ve nakit kaybetmeden yeni yaşamınızı kurmak için gereken en kritik bilgileri ve daha fazlasını bu e-kitapta ayrıntılı bir şekilde bulacaksınız.

Kanada tüm dünyada göçmenlik için tercih edilen ülkelerin başında gelir ve sadece doğal güzellikleriyle değil insan hakları, demokrasi ve sosyal devlet uygulamalarını tüm dünyadan gelip yerleşmiş vatandaşlarına sunmada gösterdiği başarıyla da adından haklı olarak söz ettirir. Bu anlamda Kanada’nın ülke olarak yerleşmeyi düşünmek için aday olmayı fazlasıyla hakettiğini düşündüğümüzü ifade etmek isteriz.

E-kitabımızdan daha iyi yararlanabilmek için önce kitabın tümünü bir kere baştan sona okuyarak tam bir fikir edinmenizi, daha sonra da her bölümü ihtiyaç duyduğunuz oranda yeniden okuyarak, bu kez verilen linkleri de ziyaret ederek ve notlar alarak daha detaylı incelemenizi öneriyor ve iyi okumalar diliyoruz.

Saygılarımızla,
KanadaBilgi.com

<<--- Geri Önsoz

Ileri --->>

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28-29-30

E-mail: bilgi@kanadabilgi.com